У школах Києва від 27 березня прийматимуть документи майбутніх першокласників

Батьки можуть подавати документи в паперовому та електронному вигляді
У школах Києва від 27 березня прийматимуть документи майбутніх першокласників
Першокласник в школі, діти фото: УНІАН
25 Березня 2023, 18:18
читать на русском

Київські школи розпочнуть прийом документів у перші класи вже 27 березня та закінчать до 31 травня.

Про це інформує директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

"Ми продовжили торішню практику: батьки майбутніх першокласників зможуть подати всі необхідні документи в електронному вигляді. Зарахування буде здійснюватися на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій. Документи мають підтверджувати місце проживання дитини, одного з його батьків (чи людей, що їх замінюють) на території обслуговування закладу. Наголошую, якщо до 31 травня у батьків немає можливості отримати медичну довідку для своєї дитини, це не є підставою для відмови у зарахуванні. Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 18 серпня 2023 року включно", – зазначила Фіданян.

Крім того, директорка Департаменту додала, що діти, не маючи свідоцтва про народження, але взяті на облік як внутрішньо переміщені особи, повинні бути зараховані без подання цього документу.

Олена Фіданян також відмітила, що пріоритет при зарахуванні до першого класу отримають зазначені нижче категорії дітей:

  • ті, що проживають на території обслуговування закладу;
  • зареєстровані внутрішньо переміщені особи;
  • діти, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та діти працівників цих закладів.

Зазначимо, що з 1 червня ті, хто не зареєстрований у Києві або хоче навчати свою дитину не за місцем обслуговування закладу, можуть подати документи на вільні місця в будь-які школи столиці. Якщо ж кількість заявок буде перевищувати кількість вільних місць — зарахування проведуть методом сліпого жеребкування.

Нагадаємо, команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створили перший у світі мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатись навіть під час блекауту.

Читайте також

1