У соцмережах розгорнули кампанію проти командувача Об`єднаних сил ЗСУ Юрія Содоля

Його називають злочинцем та кадровою катастрофою у ЗСУ
Головне
У соцмережах розгорнули кампанію проти командувача Об`єднаних сил ЗСУ Юрія Содоля
20 Травня 2024, 18:45
читать на русском

В українських соцмережах розгортається кампанія проти командувача Об'єднаних сил ЗСУ та за сумісництвом командувача угрупуванням "Хортиця" генерала Юрія Содоля.

Так нардеп Мар'яна Безугла після поїздки на фронт розкритикувала командування ЗСУ. Вона назвала командувача Об'єднаних сил Юрія Содоля "злочинцем". Також вона звинуватила у провалах на фронті тих, хто належить до його "генеральської фракції".

"Новий керівник фронтом генерал Содоль - злочинець. Сирський дозволив йому поставити "своїх": Галушкіна (нещодавно знятого керівника харківського напряму після прориву росіян - ред.), Соколова, Луценка. Не за навичками, а за приналежністю до генеральської фракції Содол ", - написала Безугла.

Вона вважає, що "Галушкін завалив оборону Харківщини", а "Луценко пропустив прорив Очеретино на Покровськ і не покараний".

"Жоден генерал не покараний ні за Залужного, ні за Сирського. Вони "спливають" знову і знову. Нічого не змінилося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський – частина процесу. Він не може вийти за рамки. Я бачу спроби, але...", - заявила нардеп.

Слідом за Мар'яною Безуглою негативно про Содолу висловився ексглава одеського «Правого сектору» Сергій Стерненко.

"Це призначення – кадрова катастрофа. Найгіршу кандидатуру, якій начхати на життя солдата, було складно уявити. Раніше Содоль командував морською піхотою. Жоден бойовий морпіх про нього не скаже цензурного слова. У мережі безліч прикладів, коли морську піхоту Содоль просто «стачував». » - від трагедії з 37 бригадою морської піхоти до відправлення на лівий берег морпіхів без будь-якого забезпечення та захисту», - пише Стерненко.

Зазначимо, що до зони відповідальності "Хортиці" входить бахмутський та куп'янський напрями. Сам Содоль був призначений командувачем «Хортицею» вже давно (принаймні на початку квітня він уже був на цій посаді, коли виступав у Раді). Але кампанія проти нього розпочалася лише зараз.

Читайте також