Україна перемогла збірну Північної Македонії на Євро-2020

Рахунок поєдинку 2:1 на користь українців
Головне
Збірна України з футболу (фото: УНІАН)
17 Червня 2021, 17:52
читать на русском

У Бухаресті на стадіоні "Арена Націонале" завершився матч другого раунду групового турніру чемпіонату європи з футболу між збірними України та Північної Македонії з рахунком 2:1 на користь українців.

Про це пише Парламент.UA.

Україна здобула свою першу перемогу на Євро-2020. У напруженому матчі рахунок відкрив один з лідерів збірної України Андрій Ярмоленко, другий гол у першому таймі забив Роман Яремчук.

У другому таймі суддя не зарахував перший гол македонців в ворота України через оффсайд, але незабаром рахунок все ж став 2:1. Збірна Македонії заробила пенальті і "добила" м`яч в ворота українців.

За кілька хвилин до закінчення матчу Україна мала змогу наростити перевагу, однак Руслан Малиновський не забив пенальті у ворота македонського голкіпера.

Нагадаємо, у першому турі матчу збірна України грала з командою із Нідерландів та уступила їй один гол. Команда Північної Македонії грала зі збірною Австрії. Рахунок становив 1:3. Сьогодні, 17 червня австріяки зустрінуться з голландцями о 22.00.