Євро-2020: Україна уступила збірній Нідерландів один гол

Головний тренер української команди прокоментував гру
Важливо
14 Червня 2021, 08:00
читать на русском

Третій ігровий день Євро-2020 завершився зустріччю команд України та Нідерландів. Це був у матч першого туру групового етапу чемпіонату Європи.

У цьому поєдинку виграла нідерландська команда завдяки третьому голу гравця Дензела Дюмфріса.

Таким чином, Україна програла Нідерландам з рахунком 2:3.

З української збірної голами відзначилися Андрій Ярмоленко (75 хвилина матчу) та Роман Яремчук (79 хвилина).

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів пресконференція після першого матчу синьо-жовтих на Євро-2020.

Я задоволений дуже грою. Як команда, особливо в другому таймі після 0:2, проявила характер. Незважаючи на поразку, ми запишемо матч собі в плюс. На такому рівні і з таким суперником атакуючим гра вийшла цікавою для глядачів. Була напруга. Мені сподобалося, як хлопці зреагували на напругу. Мені здається, збірна підвищила свій рівень. Моменти суперника - це нормально. Зрозуміло, що вони будуть. І у нас були моменти, особливо в другому таймі, - сказав Шевченко.

За його словами, на такому рівні всі припускаються помилок, оскільки тут "божевільні швидкості".

Потрібно вчитися на помилках. Ми його підтримали, (Миколенка - ред.) але нікому не повинно бути соромно і прикро за гру. У нас ще дві гри, і я сказав хлопцям, що потрібно чіплятися за свої шанси. Потрібно готуватися до Північної Македонії, - сказав Шевченко.

Нагадаємо, що на Євро-2020, який стартував 11 червня, тривають матчі групового турніру. Так, 12 червня хто сильніший з`ясовували між собою Уельс – Швейцарія, Данія - Фінляндія та Бельгія - Росія. 13 червня матчі відбулися між командами Англії та Хорватія. Потім заграли Австрія та Північна Македонія (3:1). Завершився ігровий день грою України та Нідерландів.

17 червня Україна зіграє проти Північної Македонії. 21 червня синьо-жовті зіграють проти Австрії.