Україна продасть ПриватБанк - голова Нацбанку

Фінустанову незабаром можуть приватизувати
Важливо
Україна продасть ПриватБанк - голова Нацбанку
ПриватБанк (фото: ЕП)
16 Квітня 2021, 15:00
читать на русском

Керівник Національного банку України Кирило Шевченко заявив, що ПриватБанк незабаром можуть приватизувати.

Вінтерв'ю GlobalCapital Він заявив, що банківський сектор України має значний потенціал для міжнародних інвесторів.

Ми сподіваємося, що найближчим часом міжнародні банківські групи придбають частки в українських держбанках. Згідно з нашими планами, скоро на продаж буде виставлено найбільший банківський актив України - ПриватБанк, - сказав Шевченко.

За його словами, приватизація ПриватБанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС.

Шевченко прогнозує, що за п'ять років частка держави в банківській системі знизиться з 55% до 25%, що допоможе їй стати більш незалежною.

Читайте також


Нагадаємо, 25 лютого Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід одному з колишніх топпосадовців ПАТ КБ "ПриватБанк" Володимиру Яценку.

Суд задовольнив клопотання прокурорів та детективів та застосував до вказаного підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 52,210 млн гривень.

23 лютого детективи НАБУ повідомили трьом колишнім посадовцям ПАТ КБ "ПриватБанк" про підозру у розтраті понад 136,89 млн грн.