Україна закупить 6 млн експрес-тестів - Шмигаль

Головне
А ще Кабмін забезпечить киснем ліжка у лікарнях
Головне
Україна закупить 6 млн експрес-тестів - Шмигаль
Тест на коронавірус (фото: pexels)
18 Листопада, 14:50
читать на русском

Україна закупить 6 млн експрес-тестів. Комітет Парламенту з питань бюджету підтримав рішення Уряду про виділення 1 млрд грн на їх закупівлю.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці в Telegram.

Тести отримають переважно сімейні лікарі та мобільні бригади швидкої допомоги. Так у нас з’явиться ефективний та швидкий інструмент додаткового тестування, - йдеться у повідомленні.

Шмигаль (досьє Дениса Шмигаля) підкреслив, що ще 900 млн грн піде на додаткове забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей. Додаткові кошти також будуть направлені в регіони для підготовки організації мобільних госпіталів.

Будемо сподіватися, що до цього справа не дійде, але мусимо бути готові та передбачити всі варіанти, - написав він.

Нагадаємо, що 28 жовтня стало відомо, що із Фонду боротьби з COVID-19 станом на 23 жовтня вже витрачено 34,1 млрд грн, що становить 52% від загальної суми.

Раніше Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою дозволив використовувати кошти з Фонду боротьби з коронавірусною інфекцією на виробництво телевізійних серіалів патріотичного спрямування.

Про те, на що уряд витрачав "коронавірусні гроші", читайте у нашому матеріалі: "Навіщо нам дороги, якими нікому буде їздити, або куди пішли гроші з "ковідного фонду".