Українці почали вдвічі більше платити за комуналку

Борги за комунальні послуги для населення збільшились на 10 млрд грн за листопад
Важливо
Українці почали вдвічі більше платити за комуналку
Квитанції (фото: Pexels)

Українці за листопада отримали платіжні квитанції з новими сумами. Також за листопад борги за комунальні послуги збільшились на 10 млрд гривень.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Зазначається, що нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в листопаді 2020 року склали 22,1 млрд грн, а це вдвічі більше, ніж у жовтні (11 млрд грн).

Читайте також

Як повідомляє статистичне відомство, в листопаді 2020 року українці сплатили за житлово-комунальні послуги 11,6 млрд (52,4% нарахованих за цей період сум).

Заборгованість по сплаті за житлово-комунальні послуги на кінець листопада 2020 року склала 66,1 млрд грн, що на 10 млрд грн більше, ніж у жовтні (56,1 млрд грн).

За даними відомства, станом на 30 листопада заборгованість населення України за постачання та розподіл природного газу склала 27,8 млрд грн, за постачання теплової енергії та гарячої води - 20,7 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 5,7 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком - 5,1 млрд грн, за постачання і розподіл електричної енергії - 5,2 млрд грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів - 1,1 млрд грн

Нагадаємо, що газопостачальні компанії в рамках конкурентного ринку природного газу запропонували українцям в січні купувати газ за ціною від 6,99 до 10,8 грн за кубометр. Мінімальна ціна за газ вища за грудневу на 11%, а максимальна на 20,5%.

1