Українці різко повірили у Зеленського як президента - опитування

Дії президента підтримує 91% громадян
Головне
Українці різко повірили у Зеленського як президента - опитування
Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua
27 Лютого 2022, 22:13
читать на русском

Соціологи вияснили, чи змінилося ставлення українців до президента Володимира Зеленського і чи підтримують вони його дії у війні з Росією.

За даними опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", 91% українців підтримують дії президента Зеленського. Не підтримують – 6%, не змогли відповісти – 3%.

Важливо, що з грудня 2021 року підтримка дій президента України зросла втричі, - кажуть соціологи.

Зазначається, що у всіх регіонах країни спостерігається надзвичайно високий рівень підтримки Зеленського: на Заході та у Центрі (понад 90%), на Сході та Півдні – понад 80%.

Опитування проводилося в Україні 26-27 лютого, у ньому взяли участь громадяни віком 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.  

Нагадаємо, у ніч на 24 лютого 2022 року президент Росії Володимир Путін оголосив про військову операцію в Україні. Росія одразу почала обстрілювати різні об'єкти по всій Україні, у тому числі у Києві, Одесі та Харкові. Міноборони Росії стверджувало, що не завдає ударів по містах, а знищує лише військові об'єкти, хоча їхні заяви не відповідали дійсності.

Президент Володимир Зеленський зранку 24 лютого запровадив воєнний стан на всій території країни. Також президент підписав указ про загальну мобілізацію.

27 лютого Зеленський заявив, що Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

1