Уповноважених президента замінять радники: Зеленський провів кадрові перестановки

Замість звичних уповноважених тепер працюватимуть радники – уповноважені президента України
Важливо
Уповноважених президента замінять радники: Зеленський провів кадрові перестановки
Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення про трансформацію роботи уповноважених та замінив їх на радників, окресливши нові обов`язки призначених чиновників.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Суттєво розширили напрям державної роботи щодо прав людей з інвалідністю. У ньому працюватиме новий радник – уповноважений Президента України з питань безбар'єрності. До сфери відповідальності цього радника – уповноваженого належатиме забезпечення здійснення президентом конституційних повноважень щодо додержання норми про визнання в Україні людини, її життя та здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки найвищою соціальною цінністю.

Сучасне прочитання поняття безбар'єрності та справді безпечного доступного середовища передбачає врахування потреб усіх громадян, включно з людьми з інвалідністю, що має бути реалізовано в повному обсязі, - зазначили в Офісі президента.

На посаду радника – уповноваженого президента України з питань безбар'єрності призначена Тетяна Ломакіна, голова Громадської організації "Безбар'єрність".

Напрям державної роботи щодо прав дітей поширюється на сферу дитячої реабілітації, зокрема в умовах продовження збройної агресії проти України. Відповідні обов'язки виконуватиме радник – уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації. На цю посаду призначена Дар'я Герасимчук, виконавча директорка Громадської організації "Відчуй".

Читайте також

Напрям уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій залишається за Вадимом Свириденком, який працюватиме в статусі радника – уповноваженого президента України з питань учасників бойових дій.

Відбулась заміна напряму уповноваженого президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України. Тепер працюватиме радник – уповноважений президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Завдяки цій заміні вдасться активізувати виконання державних гуманітарних програм, спрямованих на розвиток людини та прогрес суспільства. Цим радником – уповноваженим призначена Ольга Будник.

Нагадаємо, сьогодні ж Президент України Володимир Зеленський заявив, що державі потрібно здати в концесію всі залізничні вокзали.