В Україні утворили Раду соціального розвитку регіонів: Зеленський підписав указ

30 Вересня, 18:08 312
читать на русском

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким утворив в Україні Раду соціального розвитку регіонів.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Рада створюється з метою забезпечення гарантій соціального захисту населення, доступності та якості соціальних послуг, серед іншого під час проведення реформи з децентралізації влади, сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування, інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань реалізації громадянами права на соціальний захист, - зазначають у пресслужбі.

Читайте також

Цим же указом Глава держави затвердив Положення про Раду соціального розвитку регіонів.

Рада є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, завдання якої – системний аналіз ситуації щодо забезпечення гарантій соціального захисту населення та напрацювання за його результатами і внесення на розгляд Глави держави пропозицій щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань, підготовка законопроектів для їхнього розв'язання, напрацювання пропозицій щодо налагодження взаємодії з інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань надання соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння поширенню найкращого вітчизняного та міжнародного досвіду, - йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, Раду очолить заступник керівника Офісу Президента України з питань соціальної політики та охорони здоров’я.

Читайте також

Рішення Ради будуть ухвалюватись більшістю голосів присутніх на засіданні членів Ради шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів голос голови Ради є вирішальним. За результатами засідання оформлюється протокол, який підписують голова та секретар Ради.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо питань делегації України для участі в Тристоронній контактній групі. Цим документом Вітольд Фокін виведений зі складу делегації України в ТКГ та звільнений від виконання обов'язків першого заступника глави делегації.

1