Уряд виконав наказ Зеленського: з 1 липня росіяни не зможуть потрапити в Україну без візи

Кабмін ухвалив рішення про припинення дії угоди з рф про безвізовий режим
Уряд виконав наказ Зеленського: з 1 липня росіяни не зможуть потрапити в Україну без візи
Денис Шмигаль / Фото: t.me/Denys_Smyhal
17 Червня 2022, 16:02
читать на русском

Кабінет міністрів на виконання доручення президента Володимира Зеленського ухвалив постанову про припинення дії Угоди між урядом України та урядом росії про безвізові поїздки громадян України рф.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Остаточно розриваємо зв’язки з росією. Задля протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави Уряд на виконання доручення президента України щойно ухвалив рішення про припинення дії угоди з рф про безвізовий режим, - написав він у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, росіяни не зможуть потрапити в Україну без отримання візи.

Рішення набуває чинності з 1 липня цього року.

Нагадаємо, 11 лютого 2022 року на сайті президента України була зареєстрована петиція № 22/134744-еп "Створити візовий режим для громадян російської федерації". Її автором став Мазура Микита Вікторович.

Раніше громадський активіст Сергій Стерненко зареєстрував петицію про заборону в'їзду росіянам на територію України. Експерти розходилися в думці, чи виправданим буде це рішення.

25 травня президент Зеленський підтримав петицію про візовий режим для громадян росії. Він зазначив, що питання, порушене у петиції, є важливим і нагальним, і що необхідність посилення режиму контролю за в’їздом громадян рф на територію України він підтримує.

17 червня Зеленський оголосив про введення візового режиму з рф.

1