В Албанії поліціянт убив порушника карантину: люди вийшли на протести

Протестувальники підпалювали різдвяні ялинки та вимагали відставки міністра внутрішніх справ
В Албанії поліціянт убив порушника карантину: люди вийшли на протести
Протести в Албанії (фото: Reuters)

В Албанії поліція застрелила чоловіка, який порушив комендантську годину, запроваджену через поширення COVID-19. Понад сотня людей вийшли протестувати на вулиці, поліція застосувала сльозогінний газ.

Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляють албанські ЗМІ, поліціянти застрелили 25-річного Клодіана Раша вранці 8 грудня. Поліція все ж заявила, що офіцер застосував зброю не виправдано та назвала такі дії поліціянта "надмірним застосуванням сили".

За інформацією поліції, Раша не зупинився, коли наказав поліціянт. Також у порушника була при собі зброя. Згодом стало відомо, що чоловік тримав у руках невідомий предмет, але не зброю.

Читайте також

Люди вийшли на акцію протесту під будівлю Міністерства внутрішніх справ. Вони кидали різні предмети у будівлю міністерства та підпалювали різдвяні ялинки. Поліція використала сльозогінний газ, щоб розігнати натовп. Протестувальники вимагали відставки міністра внутрішніх справ Албанії.

Два співробітники поліції та один журналіст отримали легкі травми.

Поліціянта, який убив Рашу, заарештували. Слідство уже розпочало розслідування.

Поліціянт не діяв відповідно до закону, використовуючи свою вогнепальну зброю, - повідомили в албанській поліції.

Нагадаємо, що у Північній Кореї публічно розстріляли контрабандиста, який заробляв на життя перевезенням товарів з Китаю у Північну Корею.

Страта відбувалася публічно, аби люди боялися і не порушували карантинних обмежень.