В Одесі затримали відомого бізнесмена Бориса Кауфмана

Кауфман є власником тютюнового гіганта TEDIS Ukraine
В Одесі затримали відомого бізнесмена Бориса Кауфмана
Борис Кауфман
5 Грудня 2022, 17:16
читать на русском

Працівники Національного антикорупційного бюро затримали одеського бізнесмена Бориса Кауфмана.

Про це повідомляє журналіст Сергій Лещенко.

Детективи НАБУ затримали одеського бізнесмена, бенефіціара групи Vertex United і мажоритарного власника тютюнового гіганта TEDIS Ukraine Бориса Кауфмана.

Наразі тривають слідчі дії, зокрема, в приміщенні Одеської міської ради. Деталі справи невідомі, проте, за деякою інформацією, йдеться про злочинну організацію, яка діяла в Одесі.

Разом з тим, як повідомляє САП, прокурори разом з НАБУ викрили злочинну організацію, яка взяла під контроль Одеську міську раду та бюджет міста.

5 грудня за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ затримали трьох осіб за підозрою у створенні злочинної організації, яка контролювала посадовців Одеської міської ради, та вчиненні інших корупційних злочинів. - йдеться у повідомленні.

Прізвища затриманих САП не повідомляє.

Слідством установлено, що з осені 2021 року учасники злочинної організації контролювали питання забудови в Одесі, розпорядження коштами місцевого бюджету, а також діяльність комунальних підприємств та їхню взаємодію з приватним сектором ринку.

Фактично злочинна організація тримала під контролем усі значні бюджетні витрати Одеси та погоджувала основні питання порядку денного сесій Одеської міської ради.

Для реалізації злочинних дій особи налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, які й забезпечували ухвалення потрібних рішень органом місцевого самоврядування.

На сьогодні викрито двох організаторів злочинної схеми та їхню довірену особу. Наразі встановлюються інші причетні до діяльності цієї злочинної організації.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро вручило обвинувальний акт депутату Верховної Ради Михайлу Волинцю. Його збираються судити за звинуваченням у недостовірному декларуванні.

1