В Україні неможливе "замороження" війни - Резніков

Російські війська втратили мінімум третину свого бойового потенціалу
Важливо
В Україні неможливе "замороження" війни - Резніков
Війна в Україні, ЗСУ / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
17 Серпня 2022, 14:37
читать на русском

Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що зараз в Україні неможливе "замороження" війни, як це було, коли росія окупувала Донбас, але можливе пониження активності бойових дій.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Голосу Америки"

Я не думаю, що можливий варіант заморожування. Можливий варіант пониження активності, залежно від того, який сезон. І знову ж таки, сучасна війна – це війна ресурсів. Ресурси, звісно, виснажуються з обох сторін. І, відповідно, кожна сторона потребує часу на відновлення, - зазначив Резніков.

Міністр сказав, що російські війська, за різними даними, втратили мінімум третю частину свого бойового потенціалу, який був застосований під час нападу на Україну.

Також він додав, що росіяни втратили 30% свого елітного корпусу - десантників, морпіхів, спецназівців, причому офіцерського та сержантського складу і у віці в середньому 35 років. Резніков наголосив, що на їхню підготовку було витрачено близько 15 років.

Глава міністерства зазначив, що та кількість ворожих літаків і гвинтокрилів, які збили ЗСУ, свідчить, що росія втратила "до тисячі пілотів різного рівня, а це означає, що втрачена еліта льотна, яка може літати вночі, виконувати певні маневри", і цей ресурс теж потребує відновлення.

Тому, скажімо, охолодження ситуації з погляду бойових зіткнень можливе. "Замороження" того, що люди хочуть називати "конфліктом", я не бачу, бо це не є конфлікт. Це – війна. Війна на виживання. І ми будемо захищати себе, щоб вижити, – зробив висновок Міністр.

Нагадаємо, що росіянам не вдалося знищити жодної американської реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Читайте також

1