В Україні запустять Е-лікарняний до кінця року - Мінцифри

Кожен українець зможе отримати державну послугу, не виходячи з будинку
В Україні запустять Е-лікарняний до кінця року - Мінцифри
Фото: Pexels
21 Жовтня 2020, 12:14
читать на русском

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство охорони здоров'я фіналізують процес запровадження електронних лікарняних листків в Україні.

Про це розповів віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час брифінгу.

Це спрощення процедури отримання лікарняного, це і спрощення отримання виплат за лікарняним, це прибирання мільярдної корупції, тому що сьогодні багато хто може купити цю довідку в інтернеті. Думаю, що дуже скоро, протягом місяця або двох ми запустимо цю послугу, і вона також спростить вам життя, - сказав Федоров.

За його словами, цифровізація вітчизняної системи охорони здоров'я є наразі пріоритетом для Мінцифри.

Ми робитимемо все для того, щоб кожен українець зміг отримати державну послугу, публічну послугу, соціальну послугу, тим паче в сфері охорони здоров'я, онлайн і не виходячи з будинку, - відзначив віцепрем'єр-міністр.

Читайте також

Зазначимо, що на початку березня 2020 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності до забезпечення інформаційної взаємодії електронної системи охорони здоров’я з Електронним реєстром листків непрацездатності", якою затвердив введення електронних лікарняних з 1 квітня.

23 квітня міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що запровадження електронного лікарняного в Україні затримується через технічні проблем, що виникли через пандемію COVID-19.

Тестування спрощеної моделі електронних листків непрацездатності було розпочато у липні цього року.

Читайте також

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації обіцяє до кінця року зробити доступним по всій Україні онлайн-сервіс єМалятко.