В Україні затримали кримінального авторитета, якого шукали 10 років - відео

Злочинця розшукував Інтерпол за вчинення особливо тяжких злочинів
В Україні затримали кримінального авторитета, якого шукали 10 років - відео
Затримання кримінального авторитета Фото: ГУНП у Вінницькій області

Міграційна поліція Вінницької області затримала кримінального авторитета, який перебував в міжнародному розшуку.

Як повідомляє МВС, працівники Управління міграційної поліції ГУНП у Вінницькій області затримали небезпечного злочинця, який перебував в міжнародному розшуку за вчинення особливо тяжких злочинів.

Оперативники встановили, що в одній із пенітенціарних установ області має звільнятись 34 - річний громадянин сусідньої держави, який має суттєвий вплив на криміногенну ситуацію в регіоні. Він відбував 10 років позбавлення волі за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяло смерть потерпілого, та злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Після відповідної перевірки поліцейські з’ясували, що вказаний іноземець розшукується Інтерполом за вчинення у себе на батьківщині особливо тяжких злочинів – зґвалтування із погрозою вбивства та розбою, поєднаного з насиллям та грабежами, - йдеться у повідомленні.

Міграційна поліція 7 липня затримала згаданого небезпечного злочинця на підставі ухвали суду, винесеної за клопотанням прокуратури області.

За словами начальника Управління міграційної поліції Кирила Доценка, вказаного кримінального іноземця правоохоронні органи сусідньої держави розшукували понад десять років. Суд піддав затриманого екстрадиційному арешту. Найближчим часом планується його передача правоохоронцям країни-ініціатора розшуку.

Нагадаємо, у травні поліція затримала двох найвпливовіших в Україні "злодіїв у законі" на прізвиська "Умка" та "Лаша Сван", які  контролювали криміналітет одразу в кількох областях.

Читайте також

1