В Україні завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ

Зареєстровано лише 763 учасники, які надіслали документи для участі у тестуванні
Головне
В Україні завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ
Студенти, навчання (Фото: pexels)
20 Червня 2022, 11:28
читать на русском

Сьогодні, 20 червня, в Україні завершується додатковий період реєстрації для участі у Національному мультипредметному тесті (НМТ).

Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня, повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За даними УЦОЯО, від початку додаткового періоду створено понад 16 тис. реєстраційних карток, однак на сьогодні зареєстровано тільки 763 учасники, які надіслали документи для участі в НМТ.

Процедура реєстрації передбачає:

  • створення реєстраційної картки;
  • заповнення тесту заяви про участь у тестуванні;
  • формування комплекту реєстраційних документів (оформлена реєстраційна картка, засвідчені копії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о (за потреби);
  • надсилання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо наразі немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні, - нагадав міністр (досьє Сергія Шкарлета).

Він додав, що учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, не матимуть змоги брати участь у НМТ.

У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також написати словосполучення "реєстраційні документи".

Нагадаємо, абітурієнти у 2022 році складатимуть один національний мультипредметний тест, до якого увійдуть українська мова, математика та історія України, замість чотирьох тестів ЗНО.