Вчені знайшли радіацію у зернових культурах, вирощених біля Чорнобиля

Радіоактивний ізотоп може викликати рак
Вчені знайшли радіацію у зернових культурах, вирощених біля Чорнобиля
Пшениця (фото: Pexels)

Культури, що ростуть за 30 км від Чорнобиля, все ще забруднені радіацією внаслідок ядерної катастрофи 1986 року.

Такого висновку дійшли українські та британці науковці, передає Daily Mail. Результати дослідження були опубліковані в журналі Environment International.

Вчені провели дослідження з пшеницею, ячменем, вівсом та іншими зерновими культурами, які виростили в Іванківському районі. Дослідники виявили, що рівень вмісту стронцію-90 та цезію-137 майже половини зразків значно перевищує рекомендовані норми.

Стронцій-90 у небезпечних дозах також виявили у дровах та попелі, який використовують як добрива.

Читайте також

Представниця наукового центру Greenpeace на базі Університету Ексетера Ірина Лабунська розповіла, що вчені зосередилися на стронції-90, оскільки відомо, що він наразі присутній у ґрунті переважно в біодоступній формі, тобто його можуть вбирати рослини.

У 2013 році в Україні перестали перевіряти продукти на вміст стронцію-90, який може викликати рак при накопиченні на зубах та кістках.

Науковці стверджують, що підвищені рівні його вмісту спостерігатимуться ще принаймні десять років.

Дослідження проводилось спільно з Українським науково-дослідним інститутом сільськогосподарської радіології.

Нагадаємо, що Чорнобильська АЕС перейшла на якісно новий рівень поводження з відпрацьованим ядерним паливом. У новому сховищі (СВЯП-2) розміщено на столітнє зберігання перший двостінний екранований пенал, завантажений 93 збірками відпрацьованого палива.

1