Вертолітні майданчики та колючий паркан: Україна укріплює кордон з Білоруссю (фото, відео)

Українські прикордонники встановлюють різного роду загородження та облаштовують вертолітні майданчики
Вертолітні майданчики та колючий паркан: Україна укріплює кордон з Білоруссю (фото, відео)
Кордон з Білоруссю. Фото: dpsu.gov.ua
18 Січня 2022, 16:35
читать на русском

Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону через спровоковану міграційну кризу на кордоні Білорусі та країн ЄС.

Про це повідомила пресслужба Держприкордонслужби, зазначивши, що від початку листопада 2021 року на українсько-білоруському кордоні постійно працюють близько трьох десятків інженерних груп прикордонників. Вони встановлюють різного роду загородження – з єгози, колючого дроту, сітки рабиці, виготовляють переносні загородження.

Інженерні групи працюють над облаштуванням вертолітних майданчиків, щоб забезпечити оперативне перекидання резервів у разі різкої зміни обстановки на певній ділянці, - йдеться у повідомленні.

Від початку спровокованої міграційної кризи у сусідній країні для облаштування кордону України уже залучено близько 4 630 бухт спірально лінійних загороджень. Значну їх частину надали органи місцевої влади Волинської області.

При цьому 2460 бухт прикордонники виготовили на власних потужностях. Для цього в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби на Черкащині розгорнуто власне виробництво, яке дає змогу виробляти дротяні загородження, єгозу, сітку рабіцу. Наразі на цих потужностях вже постійно працює три лінії виробництва.

Крім того, уряд виділив 21 млн грн для здійснення заходів, пов’язаних зі зміцненням обороноздатності держави на кордоні з Білорусю. Наразі закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону.

Нагадаємо, що Російська Федерація має як мінімум чотири варіанти ведення війни з Україною, причому невідомо, який саме зі способів вона обере, вважають фахівці.

Читайте також