Вихідні в Україні будуть теплими і дощовими

Температура повітря в окремих регіонах підніметься до 10 градусів тепла
Вихідні в Україні будуть теплими і дощовими
Дощ, погода Фото: УНІАН
10 Грудня 2022, 08:08
читать на русском

Погода на вихідних 10-11 грудня буде дощовою на всій території України, а термометри навіть уночі покажуть плюсову температуру.

Про це повідомляє сайт Sinoptik.ua.

За даними синоптиків, у суботу в усіх областях України пройдуть дощі, а на Волині можлива злива.

Водночас на вихідних помітно потеплішає. Так, в Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській та Запорізькій областях повітря прогріється до +10…+12 °С, у східних, центральних та західних областях країни термометри покажуть +6…+9 °С. У Київській, Вінницькій, Чернігівській, Житомирській та Сумській областях температура повітря становитиме близько +3…+5 °С. Уночі у північних та центральних областях країни очікується близько 0 °С, на сході та півдні – до +3…+6 °С.

Недільна погода практично нічим не відрізнятиметься від суботньої. У Запорізькій, Сумській, Чернігівській та Житомирській областях удень стовпчики термометрів піднімуться до +8…+11 °С, у Донецькій та Дніпропетровській – до +7…+9 °С, у Харківській, Хмельницькій та Вінницькій – до +6…+8 °С . У західних регіонах, на Волині, Луганщині та Буковині очікується +4…+7°С.

Синоптики прогнозують дощову погоду у всіх регіонах України. Найінтенсивніші опади очікуються у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Погода на початку тижня буде такою самою, як і на вихідних. У понеділок, 12 грудня, на півдні України термометри покажуть +9...+11°С, у Дніпропетровській та Запорізькій областях – +8...+10°С, у Київській та центральних областях – +6...+9°С, на сході – +6...+7° С, у Чернігівській та Сумській областях – +4…+6 °С. У західних регіонах країни буде найпрохолодніше – близько 0 °С.

На більшій частині території України пройдуть дощі, а на Закарпаття, в Івано-Франківську, Тернопільську, Чернівецьку, Хмельницьку, Львівську, Волинську та Рівненську області прийдуть снігопади.

Нагадаємо, за прогнозом синоптиків перший місяць зими буде не надто холодним та сніжним, як і останні 30 років. У грудні у західних областях, Вінницькій, Житомирській середньомісячна температура буде на градус-півтора вище за норму, на решті території — у межах норми.

Читайте також

1