Влада Києва визначила, як працюватимуть дитсадки під час локдауну

У столичних закладах дошкільної освіти посилять протиепідеміологічні заходи
Влада Києва визначила, як працюватимуть дитсадки під час локдауну
діти, сніг Фото: Парламент.UA

Під час посилення карантинних обмежень в столиці заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі із посиленням протиепідеміологічних заходів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Столичні садочки працюватимуть у звичайному режимі на час суворих карантинних обмежень. Задля додаткової безпеки доступ батьків до приміщень буде обмежено – вихователі забиратимуть дітей перед входами до закладів. Звісно, за можливості, краще залишати дошкільнят вдома, – сказав він.

Читайте також

За його словами, наразі в Києві функціонує 570 дитячих садочків, наповненість яких складає 40,5% від складу вихованців за списком.

Через виявлення коронавірусної хвороби на сьогодні в столиці зачинено лише один дитячий садочок у Святошинському районі та 171 група у 142 закладах дошкільної освіти, – зазначив Мондриївський.

Він запевнив, що в усіх закладах освіти посилено санітарно-дезінфекційний режим, а працівники щоденно проходять температурний скринінг перед початком роботи.

Нагадаємо, на минулому тижні Київ потрапив до "червоної" зони карантину.

Міський голова Києва Віталій Кличко пояснив, які карантинні обмеження діятимуть у столиці від 20 березня до 9 квітня під час локдауну.

1