ВООЗ пропонує відсвяткувати Різдво, бо людей накриє смуток

І застерігає від зняття обмежень під час Різдвяних свят
ВООЗ пропонує відсвяткувати Різдво, бо людей накриє смуток
ВООЗ (фото: S. Steinach)
25 Листопада 2020, 02:06
читать на русском

Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що збереження жорстких карантинних обмежень на Різдво може мати негативні наслідки.

Про це заявив виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан, передає Deutsche Welle.

У ВООЗ вважають, що людям необхідно дати можливість зустрічатися на Різдво.

Якщо людям не дадуть можливості зустрічатися, у багатьох це викликає смуток і пригнічений стан, що може привести до "втоми від обмежувальних заходів" і, можливо, наступному протесту проти них, - зазначив Райан.

Читайте також

При цьому ВООЗ застерігають від зняття обмежень під час Різдвяних свят.

Якщо в країні немає необхідної інфраструктури, і влада не в змозі відслідковувати контакти хворих і ізолювати їх, то послаблення призведуть до різкого зростання числа заражень, - сказав Райан.

Він додав, що немає наукової формули, за якою можна вирахувати, які послаблення або скільки днів святкування можуть призвести до погіршення ситуації.

Нагадаємо, що міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запропонував запровадити двотижневий локдаун на новорічні свята в Україні, оскільки ситуація в країні має бути прогнозованою для всіх.

1