Якщо не буде опалення: киян готуються обігрівати тепловими гарматами

Також у Києві збільшують кількість теплопунктів
Якщо не буде опалення: киян готуються обігрівати тепловими гарматами
Теплова гармата
5 Листопада 2022, 13:22
читать на русском

На випадок відсутності в будинках Києва електрики та опалення через російські обстріли міська влада Києва готується забезпечувати мешканців теплом у різні способи. В тому числі за допомогою теплових гармат.

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів у інтервʼю НВ.

"Якщо тепла не буде, ми повинні обігріти кожного киянина. Ми зараз підготували більше тисячі теплопунктів, які можуть знаходитись у місті Києві. Працюємо зараз над збільшенням теплопунктів. Уже закуплено велику кількість електрогенераторів, зроблені запаси палива, їжі. Зараз ми ще додатково веземо до Києва теплові гармати. Готуємося. Сподіваємося, цього не відбудеться, проте ми повинні бути готовими", - заявив Кличко.

Він також повідомив, де планується розміщувати теплопункти.

"Переважною більшістю можуть використовуватися дитячі садки та школи, де вже пройшла тепло санація, тепломодернізація, де люди можуть деякий час отримувати і тепло, і напої, і допомогу, якщо потрібно", - підкреслив Кличко.

Тепловими гарматами називають пересувні обігрівачі, які створюють потужний потік гарячого повітря за допомогою нагрівального елемента та вентилятора. Потужні теплові гармати використовують для обігріву великих приміщень та напіввідкритих просторів.

Нагадаємо, жителів Київщини взимку можуть тимчасово переселити до інших регіонів у разі критичної ситуації в енергетиці. Їх можуть перевезти до тих регіонів, де ситуація більш стабільна.

Читайте також

1