Закриття метро у Києві: сьогодні запрацюють смуги руху для дублюючого наземного транспорту

Зараз фахівці працюють над терміновим запровадженням відокремленої смуги руху для громадського транспорту
Важливо
Закриття метро у Києві: сьогодні запрацюють смуги руху для дублюючого наземного транспорту
Київ, метро Либідська
11 Грудня 2023, 13:43
читать на русском

У зв'язку із закриттям ділянки метро у Києві, організовано спеціальні смуги руху для дублюючого наземного транспорту, що допомагає забезпечити стабільне перевезення пасажирів.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської держадміністрації.

"Зараз фахівці працюють над терміновим запровадженням відокремленої смуги руху для громадського транспорту на вул. Васильківській та площі Либідській. Рух відокремленою смугою планують організувати вже з понеділка, 11 грудня", – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, рух наземного транспорту розпочато вже з п’ятниці, 8 грудня, через невідкладний ремонт перегінного тунелю від станції "Теремки" до "Либідська". Наразі 77 автобусів та 20 тролейбусів курсують за маршрутами №2-М та №43-К, які повторюють рух закритої ділянки "синьої" лінії метро.

КМДА повідомляє про внесені зміни у роботу світлофорних об'єктів на вулицях Васильківській та проспекті Голосіївському, щоб надавати пріоритет руху громадському транспорту.

Завдяки посиленню роботи маршруту № 50-К вдалося частково переорієнтувати пасажиропотік з Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену на Святошинсько-Броварську.

Киянам нагадали, що до завершення ремонтних робіт, організовано рух наземного транспорту за маршрутами:

  • тимчасовий автобусний маршрут №2-М "Кібернетичний центр – ст. м. "Теремки" – ст. м. "Либідська", на якому працюють 77 автобусів  з інтервалом руху 1 хв.;
  • тимчасовий тролейбусний маршрут №43-К "Кібернетичний центр – ст. м. "Либідська", на якому працюють 20 тролейбусів з інтервалом у 3 хв.

Також шлях автобусного маршруту №38 подовжено до ст. м. "Либідська". На маршруті працюють п'ять автобусів з інтервалом у 17 хв.

На тролейбусному маршруті №50к "вул. Милославська – пл. Дарницька" збільшено кількість рухомого складу – працює 10 тролейбусів з інтервалом у 9 хв.

Нагадаємо, на тлі закриття шістьох станцій "синьої" гілки метро, в Києві переорганізують дорожній рух на найбільш завантажених відрізках доріг.

1