Залужний показав, як орків "попросили піти" зі Зміїного - відео

Головнокомандувач розвінчав брехню рф, що відхід з острова був жестом "доброї волі"
Залужний показав, як орків "попросили піти" зі Зміїного - відео
Зміїний острів Фото: скрін з відео https://www.facebook.com/CinCAFU/videos/621819078869149
30 Червня 2022, 13:57
читать на русском

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний на відео показав, чому російські бойовики залишили острів Зміїний у Чорному морі.

Не витримавши вогню наших артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, окупанти залишили острів Зміїний. Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці "Богдана", яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження. Дякую всім, хто допомагає боронити кожний метр української землі і вірить у Збройні Сили України, - написав він у Фейсбуці.

Екснардеп Сергій Пашинський повідомив, що окупантів з острова допомогли вибити артилеристи за допомогою САУ "Богдана" - це українська колісна самохідна гаубиця. Вона стала першою українською САУ, що була розроблена під "натівський" калібр 155 мм.

Нагадаємо, 30 червня оперативне командування "Південь" повідомило, що орки двома катерами евакуювалися зі Зміїного острова. 

Російське міноброни стверджує, що рф "як крок доброї волі завершили виконання поставлених завдань на острові Зміїний і вивели гарнізон, що знаходився там".

1