Зеленський дозволив чиновникам працювати до 70 років

Він підписав закон, який раніше ухвалили депутати
Зеленський дозволив чиновникам працювати до 70 років
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про знаття вікових обмежень для роботи на держслужбі. Відтепер чиновники можуть працювати до 70 років.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про державну службу" щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі" № 1086-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 грудня 2020 року.

Згідно з документом, державний службовець може бути залишений на службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження строку перебування на держслужбі ухвалює суб’єкт призначення щороку, але не більш як до досягнення державним службовцем 70-річного віку.

Читайте також

В ОП уточнили, що термін перебування на службі в органах місцевого самоврядування може бути продовжено, але не більш ніж на п`ять років за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради. Рішення про продовження строку перебування на службі в органах місцевого самоврядування ухвалює голова відповідної ради щороку, але не більш як до досягнення державним службовцем 70-річного віку.

Зазначається, що повноваження суб`єкта призначення стосовно керівника Апарату Верховної Ради, крім випадків, передбачених пунктом 35 частини першої статті 85 Конституції України, здійснює голова ВР.

Нагадаємо, 10 листопада повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції позбавили можливості складати протоколи про адміністративні правопорушення, зокрема про порушення чиновниками обмежень щодо одержання подарунків.

1