Зеленський попросив залишитися: відставки Резнікова не буде

Олексій Резніков залишається на посаді міністра оборони
Головне
Зеленський попросив залишитися: відставки Резнікова не буде
Олексій Резніков
15 Лютого 2023, 20:43
читать на русском

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що президент України Володимир Зеленський попросив його залишитися на посту. Тому відставки, яку анонсували, не було.

Про це повідомляє The Guardian.

Резніков підтвердив, що планує залишитися на посаді міністра оборони найближчими місяцями.

"Так, це було рішення мого президента", - сказав він.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з`явилися повідомлення, що Резнікова можуть відправити у відставку найближчим часом, а його місце може зайняти керівник ГУР Кирило Буданов. Пізніше цю інформацію підтвердив глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія. За його словами  "Олексій Резніков у рамках уряду мав переводитися на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва, що абсолютно логічно, враховуючи його експертизу по "Рамштайну" й необхідність "підняти" Міністерство, яке повинно робити більше".

Коментуючи заяву Арахамії, Резніков повідомив, що президент не пропонував йому іншої посади і він від неї відмовиться. Невдовзі після того з`явилася офіційна інформація, що кадрових перестановок серед очільників міністерств найближчого тижня не буде.

Пізніше Резніков анонсував призначення нових заступників голови відомства. Вчора Кабмін призначив на посаду першого заступника Героя України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.