Зеленський призначив керівницю Центру протидії дезінформації

Центром протидії дезінформації керуватиме Поліна Лисенко
Зеленський призначив керівницю Центру протидії дезінформації
Поліна Лисенко (Фото: elena.boyko)

Президент України Володимир Зеленський призначив Поліну Лисенко керівником Центру протидії дезінформації.

Про це повідомили в Офісі президента України.

У вівторок, 6 квітня, відбудеться представлення Центру протидії дезінформації. Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак (досьє Андрія Єрмака) презентує роботу Центру представникам дипломатичних місій в Україні, а також експертам і громадським діячам у сфері медіа.

Як відомо, Центр протидії дезінформації створений рішенням РНБО від 11 березня 2021 року, яке було введене в дію указом Глави держави від 19 березня 2021 року № 106/2021.

Анонсуючи початок роботи Центру, Зеленський (досьє Володимира Зеленського) зазначав, що у майбутньому він має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та пропаганді в усьому світі.

Сьогодні Україна на передовій, зокрема й на передовій боротьби з пропагандою, – наголошував президент.

Читайте також

Своєю чергою Лисенко наголосила, що Центр створено з метою протидії загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, боротьби з пропагандою, деструктивними дезінформаційними впливами та кампаніями, недопущення маніпулювання громадською думкою.

Центр повинен стати надійним щитом для громадян та держави від інформаційних загроз, які виникають як ззовні, так і всередині країни та спрямовані на розхитування державних інститутів і маніпулювання суспільною думкою, – сказала вона.


Довідка. Поліна Лисенко у 2015 році закінчила магістратуру у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (магістр права), до 2019 року навчалася в цьому виші в аспірантурі. Кандидат юридичних наук. У 2013 – 2015 роках працювала на посаді молодшого юриста у приватній юридичній компанії.

З квітня 2015 до вересня 2019-го була помічником першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України. До березня 2020 року обіймала посаду начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу Генерального прокурора. Також працювала керівником проєкту з розбудови судової гілки влади та міжнародної співпраці Офісу простих рішень та результатів. Має подяку від директора Федерального бюро розслідувань США за спільну успішну операцію Офісу Генерального прокурора та ФБР. З вересня 2020 року – директор Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю АТ "Укрзалізниця".

1