Зеленський закликав уряд швидше допомогти бізнесу

У Кабміні доповіли Зеленському про допомогу підприємцям
Зеленський закликав уряд швидше допомогти бізнесу
Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський закликав уряд якнайшвидше забезпечити фінансову допомогу бізнесу, який постраждав під час локдауну.

Як повідомляє пресслужба глави держави, про це йшлося на селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, яка відбулася під головуванням президента.

Малий і середній бізнес – це важлива складова української економіки, і насамперед – це наші люди. Сьогодні, під час глобальної пандемії, їм більш немає на кого покластися, як на державу. І ми – держава – повинні допомагати та відстоювати наших людей у цей важкий час, – сказав Зеленський.

Читайте також

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що профільні міністерства – Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерство цифрової трансформації, Міністерство соціальної політики – нині активно розробляють нормативно-правові акти щодо допомоги бізнесу та працівникам, які ведуть свою діяльність у регіонах "червоної" зони.

Уряд планує на найближчому засіданні ухвалити всі необхідні документи, щоб уже наступного тижня розпочати реєстрацію в додатку "Дія" на виплату 8 тисяч гривень", – зазначив він.


Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила закон про фінансову допомогу підприємцям.

Допомога застрахованим особам виплачується:

  • коштом Державного бюджету України - у розмірі вісім тисяч гривень;
  • коштом місцевого бюджету - у розмірі, визначеному рішенням органу місцевого самоврядування.

Читайте також наш матеріал: Підприємцям почали виплачувати вісім тисяч гривень: як отримати допомогу