Зеленський запустив всеукраїнський флешмоб Ukraine NOW

Молоді необхідно записати ролик
Головне
Зеленський запустив всеукраїнський флешмоб Ukraine NOW
Ukraine NOW (фото: з відкритих джерел)
22 Листопада, 00:00
читать на русском
Президент Володимир Зеленський закликає молодь взяти участь у масштабному всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW та розповісти про любов до України.

Про це повідомляє пресслужба Глави держави.

Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь! – сказав Зеленський.

За його словами, у флешмобі Ukraine NOW можуть взяти участь усі охочі громадяни України віком до 30 років включно.

З десятьма переможцями побачимося на День Незалежності, у 30-ту річницю України, – додав президент.

Пресслужба оприлюднила правила участі у флешмобі. Так, необхідно записати ролик тривалістю до однієї хвилини, у якому поділитися своїми успіхами, розказати та показати, що означає саме для тебе бути українцем і як ти змінюєш життя країни на краще.

Окрім того, потрібно розмістити відео на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук чи Інстаграм або надіслати на адресу: [email protected], у дописі тегнути сторінку @UkraineNOW, поставити хештег #IamUkraineNow, поставити "лайк" допису про конкурс та підписатися на сторінку @UkraineNOW.

Надіслати відеоролики для участі в конкурсі можна до 1 березня 2021 року. За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Вони отримають можливість зустрітися та поспілкуватися на найважливіші теми з президентом у день 30-ї річниці незалежності України, додали у пресслужбі.

Нагадаємо, що у Києві до тридцятиріччя незалежності України відбудеться військовий парад на Хрещатику та Майдані Незалежності у 2021 році.