Зміни правил карантину: що чекає заклади освіти

Заборонено відвідувати заклади освіти кількістю більш як 20 осіб
Важливо
Зміни правил карантину: що чекає заклади освіти
Карантин у школі (фото з відкритих джерел)
13 Листопада, 14:58
читать на русском

Відтепер на всій території України заборонено відвідувати заклади освіти групам більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, а також відвідувати окремі категорії закладів, 50% учнів і персоналу яких перебувають на самоізоляції.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України.

Нагадаємо, відповідне рішення Кабінету Міністрів, ухвалене 11 листопада 2020 року, сьогодні оприлюднено на Урядовому порталі.

Згідно з рішенням, забороняється відвідувати заклади здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Також заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти, якщо більш як 50% учнів та персоналу закладу освіти перебувають на самоізоляції через контакт з пацієнтом, в якого підтвердили COVID-19, - зазначається у повідомленні.

Такі норми діють для закладів освіти на всій території України, оскільки останні зміни до правил карантину скасовують розподіл на окремі зони епідемічної небезпеки – "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону".

11 листопада уряд офіційно впровадив карантин вихідного дня.

Карантин вихідного дня Фото: урядовий портал

Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що якщо після введення карантину вихідного дня кількість хворих на коронавірус не зменшиться, тоді можливе введення повного локдауну.

Читайте у нашому матеріалі: "Карантин вихідного дня: що закриють та як реагують експерти"