Зрадник Сальдо повернувся "керувати" окупованою частиною Херсонської області

Він повернувся до виконання обов'язків "голови адміністрації Херсонської області"
Зрадник Сальдо повернувся "керувати" окупованою частиною Херсонської області
Володимир Сальдо / Фото: t.me/SALDO_VGA
20 Вересня 2022, 11:02
читать на русском

Гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо нібито повернувся на територію окупованого регіону для "виконання обов'язків" так званого "керівника" окупаційної адміністрації.

Така інформація з'явилася в Telegram-каналі колаборанта і зрадника України.

З 19 вересня 2022 року Володимир Сальдо перебуває на своєму робочому місці і повернувся до виконання обов'язків "голови адміністрації Херсонської області". Сергій Єлісєєв склав з себе повноваження "т. в. о. голови адміністрації" і повернувся до посади "голови уряду регіону", — йдеться в повідомленні.

Після повернення колаборант "продовжить курс Херсонщини на входження до складу Російської Федерації". Про контрнаступ Збройних сил України на півдні у його дописі не згадується.

Володимир Сальдо / Фото: t.me/SALDO_VGA

Нагадаємо, 11 червня колишній мер Херсона Володимир Сальдо, якого окупаційна влада призначила так званим "головою військово-цивільної адміністрації Херсонської області", отримав російський паспорт.

У липні радник чинного керівника Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань заявив, що колаборанта Володимира Сальдо отруїли російські ФСБ-шники. 

Згодом стало відомо, що Сальдо відвезли до окупованого Криму та ввели в медикаментозну кому, а звідти — спецбортом в Москву. Гауляйтера нібито госпіталізували у токсикологічній реанімації НДІ ім. Скліфосовського в Москві з діагнозом отруєння. Під підозрою перебували кухар і покоївка.

За інформацією ЗМІ, Сальдо прибрали з посади через крадіжки. А оскільки кошти надходили в Херсон з Москви готівкою, пред'явити звинувачення гауляйтеру напряму було неможливо.

Читайте також

1