Кондратюк Олена

Кондратюк Олена

Народна депутатка IX скликання від партії "Батьківщина"

Всі новини

Кондратюк Олена - кандидатка історичних наук, власниця PR-агенції "Радник", народна депутатка VI, VII, VIII та IX скликання від партії "Батьківщина", заступниця Голови Верховної Ради.

Олена Кондратюк (фото: фейсбук)

Місце народження

Олена Кондратюк народилася 17 листопада 1970 року у Львові.

Освіта

  • Олена у 1993 році завершила навчання у Львівському університеті ім. Франка.
  • Кандидатка історичних наук.
  • Займалася дослідженням громадських рухів в Україні.

Родина

  • Олена Кондратюк заміжня за Олександром Богуцьким, директор-президент телеканалу "ICTV", який належить олігарху Віктору Пінчуку, член правління інвестиційно-консалтингової компанії "EastOne".
  • Подружжя виховує дочку Юстину 2006 року народження.

Олена Кондратюк (фото: фейсбук)

Кар’єра

До початку політичної кар’єри Олена Кондратюк була директоркою PR-агенції "Радник", яка досі консультує з питань комерційної діяльності й керування. Агенція раніше була зареєстрована в Києві на вулиці Турівській, 13 і за цією ж адресою знаходився центральний офіс "Блоку Юлії Тимошенко".

У 2007 році Кондратюк обрали народною депутаткою Верховної Ради України VI скликання від "Блоку Юлії Тимошенко" номером 134 у списках, була членкинею партії "Реформи і порядок".

З 2007 до 2012 року Олена була заступником члена делегації в Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

У грудні 2011 року стала одним із засновників міжфракційного депутатського об'єднання "Рівні можливості" також у той же час стала засновницею громадянської організації "Український жіночий конгрес".

Олена Кондратюк (фото: фейсбук)

У 2012 році Олена Кондратюк знову обрана народною депутаткою VII скликання від ВО "Батьківщина" очільник якої Юлія Тимошенко, 60 номером у списку як безпартійна. Також була співголовою МФО "Рівні можливості".

З 2012 до 2014 року Олена була заступницею члена Делегації у ПАРЄ.

Олена Кондратюк брала участь у Революції гідності з перших днів. На Майдані надавала організаційну та матеріальну допомогу, координувала роботу пресцентрів та інформаційних центрів штабів.

На позачергових парламентських виборах 2014 року Кондратюк обрана народною депутатка VIII скликання, №18 за списком ВО "Батьківщина". Секретарка Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

На президентських виборах 2019 року Олена Кондратюк була технологом виборчої кампанії Юлії Тимошенко.

На парламентських виборах 2019 року була обрана народною депутаткою IX скликання від ВО "Батьківщина" номером 5 у списку як членкиня партії. Членкиня Політичної Ради ВО "Батьківщина". У своїй партії Олена займається організацією публічних заходів і залученням медіа, в цьому їй допомагає її чоловік Олександр Богуцький.

Олена обіймає 34 місце в рейтингу журналу Фокус "100 найвпливовіших жінок України".

Олена Кондратюк (фото: фейсбук)

З 29 серпня 2019 року - Кондратюк обрали заступницею Голови Верховної Ради України - зараз Разумков Дмитро. Олена висувалася разом із Мустафою Джемілєвим від фракції "Європейська Солідарність", Нестором Шуфричем від "Опозиційної платформи - За життя" та Іриною Констанкевич, яка була висунута від позафракційних нардепів.

З 13 листопада 2020 року по 29 листопада 2020 року Олена Кондратюк була виконувачкою обов'язків Голови Верховної Ради України.

Декларація

Олена Кондратюк у своїй декларації вказала квартиру в Києві площею 82,8 квадратних метрів, 2 земельні ділянки загальною площею 5470 квадратних метрів в селі Таценки Київської області, житловий будинок на цій території у 673 квадрати та нежитлове приміщення в Києві 20 квадратних метрів.

Станом на 2019 рік Олена вказала себе власницею PR-агенції "Радник".

За 2019 рік Кондратюк заробила 977 тисячі гривень, а дохід родини вказала у 11,8 мільйона гривень. Вклади становлять: 446 тисяч гривень, майже 2 мільйони доларів, 14,5 тисяч євро та зберігає готівкою: 300 тисяч гривень, 411 тисяч доларів і 50 тисяч євро.

Автомобілі записані на чоловіка: BMW легковий універсал B G02/X4 2018 року ринкова вартість якого приблизно 70 тисяч доларів та Hyundai Tucson 2,0 Style AT 2018 року, який коштує на ринку 25 тисяч доларів.

Олена Кондратюк (фото: фейсбук)

Скандали

Олену Кондратюк називають людиною олігарха Віктора Пінчука через свого чоловіка Олександра Богуцького.

ЗМІ звертало увагу на те, що у своїй передвиборчій програмі 2014 року Олена Кондратюк заявила цілих 34 пункти, які вона має виконати, але депутатка здійснила лише 3, що становить всього 9%.

У 2016 році Олена Кондратюк була серед лобістів законопроєкту про квоти для україномовної пісні. Цей законопроєкт мав зменшити квоту для україномовної музики, а також звільняв від квот станції, що не можуть її виконати. Всупереч тому, що Олена займає проукраїнську позицію й їй навіть заборонений в'їзд в Російську Федерацію.

Дата публікації: 12.07.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021
1