Авіаперельоти по Україні стануть дешевшими

Шмигаль анонсував зниження цін на авіаквитки для подорожей Україною
Головне
Авіаперельоти по Україні стануть дешевшими
Літак (фото: Pexels)
25 Листопада 2021, 10:09
читать на русском

В Кабінеті міністрів анонсували зниження цін на авіаперельоти всередині України.

Як повідомляє пресслужба уряду, про це поінформував прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо розвитку внутрішніх авіаперевезень.

Уряд схвалив порядок використання 104 млн грн, передбачених у бюджеті для відшкодування витрат українських авіаперевізників під час пандемії COVID-19. Це рішення дозволить вітчизняним авіаперевізникам подати до 10 грудня цього року заявки Міністерству інфраструктури для отримання відповідних компенсацій, - йдеться у повідомленні.

Шмигаль зазначив, що пандемія коронавірусу суттєво вплинула на галузь авіаперевезень. Тому, коли люди поступово повертаються до подорожей, важливо, щоб ціни на авіаквитки для них стали більш доступними.

Уряд спільно з Офісом президента та Верховною Радою шукав необхідні механізми підтримки, щоб люди могли дешево подорожувати літаком по Україні й розвивати внутрішній туризм. Це не лише про конкурентний ринок, але й про інвестиції в розвиток держави, — зазначив голова КМУ.

Він доручив Міністерству інфраструктури опрацювати й надати пропозиції здешевлення квитків на внутрішні авіаперевезення.

Нагадаємо, у травні 2021 року Шмигаль розповів про створення національної авіакомпанії й закупівлю літаків для неї. Глава КМУ зокрема заявив, що внутрішній авіаперевізник має закуповувати українські літаки, але ведуться перемовини й про придбання літаків міжнародних виробників.

Читайте також наш матеріал: "Авіаційний безвіз": кому це вигідно та що зміниться для пасажирів 

Читайте також

1