Безугла просить СБУ перевірити двох нардепів, які працювали з Богуслаєвим

Безугла переконана, що робота у "Мотор Січі" – це "не вирок", однак попросила СБУ все ж перевірити двох народних депутатів
Головне
Безугла просить СБУ перевірити двох нардепів, які працювали з Богуслаєвим
Мар’яна Безугла Фото: https://www.facebook.com/m.bezuhla
28 Жовтня 2022, 10:13
читать на русском

У Верховній Раді є два народні депутати, які раніше працювали у компанії "Мотор Січі", президента якої В’ячеслава Богуслаєва підозрюють у пособництві Росії.

Народна депутатка від "Слуги народу" Мар’яна Безугла запропонувала Службі безпеки України провести перевірку цих нардепів.

Йдеться про народних депутатів зі "Слуги народу" Геннадія Касая та Артема Кунаєва.

"Хочу сказати і не можу мовчати. В комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки є людина, яка раніше працювала в системі "Мотор Січ". Це Геннадій Касай. За весь час роботи у нас не було якоїсь неконструктивної поведінки від колеги. Але. Якщо Служба безпеки України матиме питання до Геннадія Касая та/або будуть проводитися слідчі дії, бачу готовність в комітеті реагувати в межах та у спосіб повноважень. Це ж стосується Артем Кунаєв, який теж працював в ПАТ "Мотор Січ" і наразі є нардепом в комітеті Верховної Ради з питань бюджету", – написала Безугла.

Депутатка наголосила, що робота у "Мотор Січі" – це "не вирок". Вона нагадала, що і Богуслаєв, який наразі перебуває під слідством, також був народним депутатом.

"Нагадаю, В’ячеслав Богуслаєв був нардепом з 2006 (вже після помаранчевої революції) до 2019 року (5-8 скликання), а в це скликання не потрапив", – написала Безугла.

Нагадаємо, 23 жовтня Служба безпеки України затримала екснардепа - регіонала, президента компанії "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва. Чоловіка підозрюють у колабораціонізмі й пособництві Росії. Він постачав двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів. Тим самим фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста та села. При цьому він виправдовував напад Росії та висловлював надію, що Путін не зупинить наступ своїх військ. Також з`ясувалося, що Богуслаєв має російський паспорт.

24 жовтня Київський суд заарештував Богуслаєва на 60 днів.

Читайте також