Зеленський: люди, що розкрадали землю, сидять у Раді

Виступали проти впровадження ринку землі земельні лобісти
Головне
Зеленський: люди, що розкрадали землю, сидять у Раді
Володимир Зеленський (фото: офіс президента)
Президент Володимир Зеленський заявив, що з державної власності було вкрадено п’ять мільйонів гектарів сільгоспземель, і частина людей, причетних до розкрадання, перебуває зараз у парламенті.

Про це він заявив в інтерв’ю "Осінь-2020: перемоги та виклики" чотирьом українським телеканалам, передає пресслужба глави держави.

Ми проаналізували, як, вибачте на слові, "промивали" мозок людей щодо земельної реформи. Потім ми змінили голову Держгеокадастру, який одразу відкрив усі цифри – п'ять мільйонів гектарів вкрали. Залишилося трохи більше двох мільйонів гектарів земель. Всього було сім мільйонів гектарів. Де ще п'ять? Їх вкрали, – зазначив президент.

За його словами, частина людей, причетних до розкрадання сільгоспземель, і зараз перебуває у Верховній Раді.

Також президент розповів, що виступали проти впровадження ринку землі земельні лобісти.

Вони не хотіли, щоб ми проводили земельну реформу. А що – погано, що ми віддали людям можливість розпоряджатися землею? – зауважив глава держави.

Зеленський (досьє Володимира Зеленського) зазначив, що "величезний спротив" реформі відчув під час призначення на посаду голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Романа Лещенка.

Навіть просто призначити його головою Держгеокадастру було складно – щодня погрози, якісь дзвінки, – додав президент.

Глава держави нагадав, що минулого тижня він підписав указ про передачу понад 2 млн га земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський готовий випробувати на собі українську вакцину від COVID-19 в разі її успішного створення.