Чи перейдуть школи на дистанційне навчання через штам "Омікрон": відповідь МОЗ

Наразі невідомо, чи впливає цей варіант на дітей
Важливо
Чи перейдуть школи на дистанційне навчання через штам "Омікрон": відповідь МОЗ
Школа, діти, урок Фото: УНІАН
25 Грудня 2021, 07:04
читать на русском

На сьогодні перехід шкіл на дистанційне навчання у разі поширення штаму коронавірусу "Омікрон" не виглядає доцільним заходом через відсутність відомостей щодо якось впливу на захворюваність серед дітей.

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю "Укрінформу".

За його словами, на сьогодні в світі не спостерігається будь-який перекіс через "Омікрон" в статистиці захворюваності в бік молодшої групи населення.

По відношенню до штаму "Дельта" були досить серйозні заяви про те, що переважно цей штам фокусується серед дитячого населення, дуже важкий перебіг. Але навіть остання хвиля не мала ці особливості в Україні, - сказав Кузін.

Він наголосив, що по "Омікрону" поки немає таких відомостей.

Тому закриття шкіл не виглядає доцільним. І ВООЗ, і ЮНІСЕФ підкреслюють, що дистанційна освіта не може служити повноцінним замінником звичайної освіти, до того ж вона відчутно впливає і на якість навчання, і на рівень соціалізації дитини... Закриття шкіл не виключено, але все залежить від епідемічної ситуації, - додав санлікар.

Нагадаємо, що у Міністерстві охорони здоров'я дали п'ять рекомендацій українцям через поширення нового штаму коронавірусу "Омікрон". Секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що нині влада контролює ситуацію з COVID-19. А наступна хвиля може розпочатись у першій половині лютого.

Читайте також

1