Данілов заявив, що олігархи впливають на законодавчу владу в Україні

Якщо вони мають вплив - це загроза
Важливо
Данілов заявив, що олігархи впливають на законодавчу владу в Україні
Олексій Данілов (фото: УНІАН)
23 Серпня 2021, 00:12
читать на русском

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що на законодавчу владу в Україні впливають олігархи. Тому ухвалення закону про олігархів не відлякає інвесторів.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю телеканалу "Україна 24".

На прохання прокоментувати заяву голови Верховної Ради Дмитра Разумкова про те, що з законопроєкту про олігархів потрібно вилучити вплив РНБО. Зокрема на формування Радою нацбезпеки реєстру олігархів нібито "через конфлікт інтересів".

Це треба визнавати, що вплив олігархів на законодавчу владу існує, на превеликий жаль. Якщо вони мають вплив - це загроза. Якщо він вважає, що когось з членів РНБО можуть корумпувати олігархи, тоді треба безпосередньо вказувати, хто до цього схильний. І чи є серед 23 членів РНБО люди, які можуть піддатися цій спокусі, - наголосив Данілов.

Нагадаємо, що 1 липня Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт президента Володимира Зеленського №5599 про олігархів.

Паралельно президент України Володимир Зеленський доручив Раді національної безпеки і оборони завершити розробку системи моніторингу олігархів до 7 вересня.

Більше читайте про законопроєкт у нашому матеріалі: Закон Зеленського про олігархів: боротьба чи чергова вистава - аналіз.

Читайте також

1