ДБР прийшло з обшуками до Тупицького - ЗМІ

Зміст доказів у постанові не наводиться через таємницю досудового розслідування
Важливо
ДБР прийшло з обшуками до Тупицького - ЗМІ
Олександр Тупицький (Фото: пресслужба КСУ)

Слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до будинку Олександра Тупицького.

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела в ДБР.

Обшуки проводять за місцем проживання Тупицького (досьє Олександра Тупицького), а також за його присутності, дружини, двох малолітніх дітей та адвоката. Слідчі прийшли 13 травня близько 06:00.

Згідно з ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального злочину або майна, яке було отримано в результаті його вчинення, а також з метою встановлення розшукуваних осіб, - йдеться у відповідній ухвалі Печерського суду, яка є в розпорядженні видання.

Зазначається, що клопотання обмежене таємницею досудового розслідування, тому зміст доказів у постанові не наводиться. Судове засідання, на якому було ухвалено рішення про обшуки, проводилося в закритому режимі відповідно до КПК України.


Контекст. 27 березня президент України Володимир Зеленський скасував укази 2013 року, які були підписані ще Віктором Януковичем, про призначення Олександра Тупицького та Олександра Касмініна суддями Конституційного суду України.

Президент також підкреслив, що якщо на якихось тижнях не відбуваються засідання РНБО, це не означає, що "особи, які протягом довгих років шкодили державним інтересам України, можуть розслабитися і спати спокійно".

Читайте більше у нашому матеріалі: "Війна гілок влади: чому голові КСУ оголосили про підозру".

Читайте також

1