Єрмак: президент вже проїхав майже 60% лінії зіткнення на Донбасі

В ОП заявляють, що збереження режиму припинення вогню є принциповим
Єрмак: президент вже проїхав майже 60% лінії зіткнення на Донбасі
Андрій Єрмак на Донбасі Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський разом з послами західних країн – партнерів України побував на передових позиціях у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак (досьє Андрія Єрмака читайте за посиланням) зауважив, що Зеленський прагне особисто донести до військових важливість режиму припинення вогню та їхньої надважливої ролі у його збереженні попри провокації з боку противника.

Безпека безпекою, але це наші люди, і вони повинні відчувати, що президент приходить до них. Це для них важливо, тому що вони воюють за нас, за країну. Якщо президент говорить про те, що він за режим припинення вогню, то він сам показує своїм приїздом, що для нього це важливо», – передає слова Єрмака Офіс президента.

Він нагадав, що глава держави вже проїхав майже 60% лінії зіткнення.

Читайте також

Тому, каже Єрмак, коли президенту доповідають військові, він розуміє, про що йдеться, тому що практично всюди він був.

Керівник ОП відзначив важливість сигналу від послів Франції та Німеччини – країн, які беруть участь у Нормандському форматі, а також від послів Канади, Сполучених Штатів, Великої Британії, Швеції, що Україна дотримується встановленого режиму припинення вогню.

Збереження режиму припинення вогню є найбільш принциповим. Будь-які перемовини далі неможливо вести, коли вбивають наших людей. Важливо, що вбивають спеціальні групи снайперів, які не є у постійній дислокації. Тобто це провокація, дуже гарно організована. Це професійні вбивці, які саме для цього сюди приїжджають, – сказав Єрмак.

Нагадаємо, що під час робочої поїздки на Донбас президент України Володимир Зеленський відвідав зону проведення операції Об'єднаних сил. Він заявив, що військове керівництво має постійно відвідувати військових на передовій.

Зеленський (досьє Володимира Зеленського) ознайомився з оперативною ситуацією за кількасот метрів від лінії зіткнення та поспілкувався з військовослужбовцями.