Ілон Маск не купуватиме Twitter: чому

Twitter не виконав договірні зобов’язання
Ілон Маск не купуватиме Twitter: чому
Маск Ілон (фото: Вікіпедія)

Американський мільярдер Ілон Маск не купуватиме компанію Twitter.

Про це повідомили в CNBC.

Таким чином у листі, який надіслав юрист Ілона Маска, головному юридичному директору компанії Twitter зазначили, що "Twitter не виконав свої договірні зобов’язання". За повідомленням юриста, компанія не надала всю інформацію, яку вимагав Ілон Маск.

Лист оприлюднили в документації Комісії США з цінних паперів та бірж.

Нагадаємо, Ілон Маск уклав угоду про купівлю компанії Twitter Inc за $44 мільярди, що передає контроль над однією з найбільших платформ соціальних медіа найбагатшій людині світу. Рада директорів соціальної мережі мікроблогів Twitter вже погодилася на пропозицію американського мільярдера Ілона Маска щодо придбання компанії за 44 мільярди доларів. 

Ілон Маск заявляв, що планує зробити Twitter платним. Зокрема "незначну" плату хочуть стягувати з комерційних і державних користувачів.

На початку травня 2022 року Маск призупинив угоду щодо покупки Twitter, поки чекає на результати підрахунку кількості фейкових та спамерських акаунтів. Після його заяви, акції Twitter обвалилися на 20%.

17 травня мільярдер публічно відмовився надати докази того, що кількості фейкових та спамерських акаунтів не перевищує 5% від загальної кількості користувачів.

У травні 2022 року мільярдер заявив, що знайшов кошти на придбання Twitter.

Читайте також