Instagram випустить новий додаток для конкуренції з Twitter

Соцмережа дебютуватиме вже у червні
Instagram випустить новий додаток для конкуренції з Twitter
Інстаграм, Instagram (фото: Pexels)
20 Травня 2023, 13:33
читать на русском

Instagram готує додаток, щоб конкурувати з Twitter. Компанія може представити його вже в червні цього року.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними анонімних джерел видання, наразі Instagram тестує проект зі знаменитостями та впливовими особами. За словами одного з анонімів, додаток протягом кількох місяців був таємно доступний для вибраних творців.

Викладач соціального маркетингу і маркетингу впливу в UCLA Лія Хаберман навіть опублікувала знімок екрана раннього опису програми.

"Історично ми знаємо, що Meta любить пробувати та відтворювати функції з інших додатків і інструментів сторонніх розробників на основі того, що вони вважають популярним серед своїх користувачів", - сказала Хаберман.

Вона зазначила, що власник Twitter Ілон Маск говорив про перетворення Twitter на "додаток для всього" з багатьма функціями, окрім інформаційних публікацій.

"Виходячи з досвіду запозичення Meta з інших платформ, набагато більш імовірно, що вони досягнуть цього першими, консолідуючи весь цей досвід, який вони створюють", - наголосила вона.

За попередньою інформацією, соцмережа, яка буде окремою від Instagram, але дозволить людям підключати облікові записи, може дебютувати вже в червні.

Нагадаємо, засновник Twitter Джек Дорсі випустив нову соціальну мережу під назвою Bluesky.

Читайте також