Кабмін відновив ліцензійний контроль над обігом пального

Цей крок дасть змогу збільшити надходження в місцеві бюджети
Кабмін відновив ліцензійний контроль над обігом пального
будівля Кабінету Міністрів (фото: з відкритих джерел)
12 Вересня 2022, 18:56
читать на русском

Кабінет міністрів України вніс виробництво і торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним, зберігання палива у перелік бізнесів, що в умовах воєнного стану не можуть розпочинати діяльність на принципах декларування. Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні 10 вересня.

Про це повідомляє Еnkorr з посиланням на Міністерство економіки України.

Зазначається, що до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати роботу на принципах декларування, внесено діяльність у сфері виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, зерновим дистилятом, біоетанолом.

А також виробництва і торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах. І діяльність із виробництва, торгівлі й зберігання пального. Відтепер усі ці види діяльності можуть провадитися лише на підставі ліцензії, – зазначається у повідомленні.

Цей крок збільшить надходження в місцеві бюджети, дасть змогу запобігати можливим зловживанням у сфері обігу товарів, що несуть небезпеку для життя й здоров’я населення.

Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни Україна суттєво збільшила імпорт нафтопродуктів. Це дозволило ліквідувати дефіцит пального на АЗС.

Читайте також