Кіпіані анонсував вихід аудіокниги "Справа Василя Стуса"

Стус звучатиме голосом Ахтема Сеітаблаєва
Кіпіані анонсував вихід аудіокниги "Справа Василя Стуса"
Книга Кіпіані про Василя Стуса (фото з відкритих джерел)
24 Жовтня 2020, 16:22
читать на русском

Вахтанг Кіпіані повідомив, що заборонена Дарницьким судом Києва до розповсюдження книга "Справа Василя Стуса" вийде у аудіоверсії.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Чудова ранкова новина. "Справа Василя Стуса" вийде в аудіоверсії, - написав Кіпіані.

Як зазначається, то Стус звучатиме голосом чудового друга Кіпіані, режисера та актора Ахтема Сеітаблаєва.

Книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і дещо скоротимо її. Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучено, - зазначає представниця видавництва "Vivat" Юлія Орлова у Facebook.

Читайте також

Нагадаємо, що у понеділок, 19 жовтня, Дарницький районний суд м. Києва заборонив розповсюджувати книгу Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" без дозволу народного депутата, лідера партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука (Віктор Медведчук - досьє).

Автор книги повідомляв, що рішення про заборону згадувати Медведчука в книзі ухвалила суддя з Донецька.  Вона відома тим, що в 2017 році її хотіли звільнити за зв'язки з так званою "ДНР".

Через декілька годин після оголошення рішення Дарницького суду, книгу Кіпіані "Справа Василя Стуса" розкупили на всіх сайтах з продажу книг.

В українському сегменті Facebook відомі журналісти, блогери, політики та активісти різко критикують рішення суду. Вони вважають, що такий вирок - це сором для України.

Докладно про це у матеріалі Парламент.UA - Медведчук проти пам’яті Стуса: реакція соцмереж на заборону книги Кіпіані.