Маск перебуває під слідством федеральної влади через угоду з компанією Twitter

Маска звинувачують у махінаціях з цінами на соцмережу
Маск перебуває під слідством федеральної влади через угоду з компанією Twitter
Ілон Маск Фото: facebook.com/ElonMuskQuotes
14 Жовтня 2022, 12:22
читать на русском

Американський підприємець Ілон Маск перебуває під слідством федеральної влади через угоду з компанією Twitter.

Про це повідомляє  Reuters.

Тwitter кілька місяців тому направила запит адвокатам Маска з проханням про надання листування підприємця з федеральною владою, проте повідомлення не було подано.

Twitter хоче отримати ці документи, тому що вони стосуються ключових питань у цьому судовому процесі, - йдеться у повідомленні.

Інвестор американської компанії Twitter Джузеппе Пампена подав до суду на Маска, звинувативши у маніпулюванні цінами акцій соцмережі.

Інвестор переконаний, що Маск, погодившись на початку жовтня відновити придбання Twitter, "по суті визнав, що весь цей час блефував", заявляючи про вихід із угоди.

"Шахрайські та незаконні дії" Маска обвалили акції соцмережі, завдали збитків інвесторам компанії, одночасно покращивши позиції американського мільярдера на переговорах, випливає з позову, направленого до федерального суду в Сан-Франциско.

Нагадаємо, Ілон Маск вирішив завершити угоду щодо купівлі компанії Twitter Inc, відмовившись від судового процесу. Розмір угоди складе 44 млрд доларів, як і планувалося спочатку.

Маск упродовж кількох місяців намагався вийти з контракту на придбання Twitter Inc. Серед причин він називав, зокрема, спроби керівництва компанії ввести в оману щодо кількості користувачів соцмережі – через велику кількість ботів. Крім того, конфлікт виник на тлі виплати компанією багатомільйонної компенсації колишньому начальнику служби компанії та його адвокатів без згоди Маска. Претензії з боку мільярдера висувалися також у зв’язку з приховуванням керівництвом компанії випадків порушення правил кібербезпеки, в тому числі зламів облікових записів користувачів.

Читайте також

1