McDonald's хоче відкрити заклади в Ужгороді, Кропивницькому і Чернівцях

Якщо це станеться, то McDonald's працюватиме у всіх обласних центрах України
McDonald's хоче відкрити заклади в Ужгороді, Кропивницькому і Чернівцях
McDonald’s (Фото з сайту компанії)
14 Вересня 2021, 04:14
читать на русском

McDonald's хоче у найближчі кілька років відкрити заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді, а також низці великих міст довкола Києва.

Про це повідомив директор з розвитку McDonald's Ukraine Віталій Стефурак, пише "Інтерфакс-Україна".

З'являться заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. І це означатиме, що у всіх обласних центрах уже будуть наші ресторани. Плюс йдемо у великі міста, де ми ще не представлені, наприклад, у Маріуполь, - розповів Стефурак.

Директор з розвитку компанії також повідомив, що в найближчі кілька років McDonald's планує відкрити заклади в усіх сателітах столиці.

Наша мета протягом декількох років повністю "закрити" всі сателіти Києва. Наразі ми у Бучі, Броварах, Борисполі, розглядаємо Ірпінь та інші міста, - сказав Стефурак.

Аналогічне завдання ставиться щодо передмість та міст-сателітів Харкова, Львова, Дніпра та Одеси.

У містах-мільйонниках та сателітах нас цікавлять насамперед окремі ділянки, на яких можуть бути розташовані заклади з McDrive, з усіма каналами продажу, які наразі в Україні, - сказав Стефурак.

Як відомо, перший заклад McDonald's в Україні відкрили 24 травня 1997 року Києві. На сьогодні мережа McDonald's в Україні налічує 104 ресторани у 24 містах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американська мережа швидкої їжі Burger King готується зайти на українських ринок і відкрити низку закладів фастфуду.

Читайте також

1