Міносвіти почало тестування електронних шкільних журналів і щоденників

Сервіс буде адаптовано до будь-яких сучасних гаджетів
Міносвіти почало тестування електронних шкільних журналів і щоденників
Електронний щоденник (Фото: Час дій)

Міністерство освіти і науки розпочало тестове використання програмного модуля електронних журналів та щоденників.

Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.

Зокрема міністр розповів, що підписано наказ МОН про запровадження в дослідну експлуатацію програмного модуля електронних щоденників та журналів закладів загальної середньої освіти.

Е-журнал є однією з частин автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ), розробленого на базі Інституту освітньої аналітики. Використання е-журналів і е-щоденників скоротить обсяг бюрократичної роботи. Також сервіс буде адаптовано до роботи з будь-яких гаджетів, – зазначив Шкарлет (досьє Сергія Шкарлета).

Доступ до е-журналів та е-щоденників відбуватиметься за допомогою спеціальної платформи. Вже протестовано інтерфейс, через який можна буде отримати доступ до різних сторінок: інформації про учнів, розкладу уроків, відомостей про відвідування, домашніх завдань тощо. Вся інформація буде заповнюватися вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки й учні зможуть отримати до неї доступ.

Платформа, на базі якої працюватимуть електронні журнали та щоденники, має комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) та відповідний сертифікат Державної служби спеціального зв'язку. Всі дані ретельно захищені, а доступ до них розмежовано відповідно до повноважень відповідальних працівників.

Читайте також

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки України пропонує школам на вибір або організувати дистанційне навчання під час "новорічного карантину", або подовжити зимові канікули до завершення жорсткого карантину.