Може перевищити 28 грн: аналітики спрогнозували курс долара на 2022 рік

До кінця року курс американської валюти може зрости майже до 29 грн
Головне
Може перевищити 28 грн: аналітики спрогнозували курс долара на 2022 рік
Гроші, долари Фото: Tima Miroshnichenko з Pexels

Фінансові аналітики прогнозують, що курс долара до гривні у 2022 не перевищить 28 грн/дол.

У коментарі РБК експерти зазначили, що курс американської валюти очікується в коридорі 26-28 гривень.

Експерт Антон Курінний вважає, що для курсу гривні у 2022 році важливим фактором буде новинна стрічка, пов'язана з можливою ескалацією на кордонах, а також можливі зміни інструментів з боку Федеральної резервної системи США для боротьби з високими інфляційними реаліями.

Очікуємо коридор - 26-28 гривень/долар у 2022 році. Важливим залишається питання закупівлі газу в ПСГ - як впорається наш уряд при таких високих цінах і можливе припинення транзиту газу через Україну і отримання виручки з даного інструменту, - зазначив він.

Начальник аналітичного відділу однієї з фінустанов Олексій Блінов повідомив, що згідно з базовим сценарієм макроекономічного прогнозу банку, середньорічний обмінний курс гривня-долар у 2022 році очікується на рівні 28,2 гривні.

Також експерт очікує на початку 2022 року курсовий коридор 26,50-27,50 гривень/долар.

Ще один фінансист Ігор Левченко каже, що на початку року основними факторами підтримки або девальвації гривні будуть операції НБУ на валютному ринку і настрої нерезидентів.

Нагадаємо, доктор економічних наук Олексій Плотніков спрогнозував, яким буде курс національної валюти до долара у період свят.

Читайте також наш матеріалЯким буде курс гривні найближчим часом - валютний прогноз від експертів

Читайте також

1