На зустрічі представників країн "Нормандської четвірки" обговорили питання Донбасу

Єрмак подякував партнерам з Німеччини та Франції за підтримку України
Головне
На зустрічі представників країн "Нормандської четвірки" обговорили питання Донбасу
Портфелі чиновників

У Німеччині відбулася зустріч у нормандському форматі на рівні політичних радників, участь у якій від України взяв керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Під час консультацій, які тривали понад шість годин, радники лідерів "Нормандської четвірки" обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих очільниками Німеччини, Франції, України та Росії під час саміту в Парижі у грудні 2019 року.

Зокрема, сторони торкнулися всіх питань порядку денного – від безпекових до гуманітарних. Дискусія мала непростий, але конструктивний характер, - повідомляє пресслужба Офісу президента.

Читайте також

Усі сторони відзначили важливість дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Під час зустрічі українська сторона акцентувала на безпекових питаннях і на необхідності посилення безпекової складової домовленостей.

Єрмак (досьє Андрія Єрмака) подякував німецькій стороні за організацію зустрічі, а також висловив подяку партнерам з Німеччини та Франції за підтримку України на шляху до встановлення миру на Донбасі.

Читайте також

Наразі оголошено перерву, продовження зустрічі на рівні політичних радників – у п'ятницю, 22 січня.

Нагадаємо, 12 січня у Німеччині відбулася зустріч у нормандському форматі на рівні політичних радників.

Українську сторону представляли керівник ОП Андрій Єрмак, віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, представники РНБО. Це п'ята зустріч у Берліні після саміту 9 грудня 2019 року в Парижі.

Як відомо, до "нормандського формату" входять Україна, Франція, Німеччина та Росія.