НАБУ закрило справу проти Венедіктової щодо неправдивого декларування

Справу закрили на підставі скандального рішення КСУ
Важливо
НАБУ закрило справу проти Венедіктової щодо неправдивого декларування
Ірина Венедіктова (Фото: УНІАН)
27 Листопада, 18:15
читать на русском

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом можливої брехні в електронній декларації генеральної прокурорки України Ірини Венедіктової.

Відповідну постанову детектива НАБУ оприлюднив громадський активіст Сергій Стерненко.

Кримінальне провадження, відомості про яке внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 52020000000000294, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 ККУ, закрити у зв'язку з набранням чинності законом, яким скасована кримінальна відповідальність за діяння, вчинене особою, на підставі пункту 4 частини 1 статті 284 КПК України, – йдеться у постанові.

Інакше кажучи, справу закрили, оскільки Конституційний суд України скасував відповідальність за цей злочину.

Як стверджує Стерненко, за вказаним номером провадження й була відкрита справа стосовно Венедіктової.

НАБУ закрило кримінальне провадження щодо незадекларованого годинника генпрокурорки Венедіктової, – зазначив він.

Читайте також

Нагадаємо, Стерненко через суд змусив НАБУ порушити вказану справу стосовно Венедіктової. Пізніше у НАБУ повідомили, що відкрили провадження на виконання рішення суду.

Також днями стало відомо, що чоловік генеральної прокурорки Венедіктової Денис Колесник звільнився з посади заступника начальника Департаменту кіберполіції, отримав 750 тисяч гривень від Кіберполу і продовжив їздити на роботу.

Пізніше у кіберполіції України розповіли про причини звільнення та поновлення на посаді чоловіка Венедіктової, Дениса Колесника.